Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Muszynianki rozpoczynają przygotowania, sponsor we wrześniu

Muszynianki rozpoczynają przygotowania, sponsor we wrześniu

fot. Tomasz Tadrała

W piątek siatkarki z Doliny Popradu wznowią treningi po urlopach. Kadra Muszynianki na przyszły sezon nie jest jeszcze zamknięta, a za miesiąc ma zostać ogłoszona nazwa nowego partnera klubu, który będzie wspierał trzecią drużynę ORLEN Ligi.

Tak jak przed rokiem Atom Trefl Sopot, tak w tym okienku transferowym Muszynianka Muszyna, trzecia drużyna z poprzedniego sezonu, przeszła prawdziwą rewolucję kadrową. W przerwie wakacyjnej z drużyny Bogdana Serwińskiego odeszła większość zawodniczek stanowiących dotąd o sile zespołu z Doliny Popradu. W porównaniu z zeszłorocznym składem, na pozostanie w Muszynie zdecydowały się jedynie Aleksandra Jagieło i Paulina Maj. Władze klubu wciąż poszukują dwóch siatkarek. Jak przyznał szkoleniowiec muszynianek, zarząd jest zainteresowany pozyskaniem atakującej i przyjmującej.

Tymczasem w piątek siatkarki Bogdana Serwińskiego rozpoczną przygotowania. Na pierwszym treningu pojawi się tylko osiem zawodniczek, bowiem Paulina Maj i Ivana Plchotova przebywają na zgrupowaniach reprezentacji. Wielokrotne mistrzynie Polski na początku przygotowań wyjadą na tygodniowe zgrupowanie do Solca-Zdroju, a przed startem rozgrywek wezmą udział w turnieju w Jarocinie. Jak zdradza Serwiński, jest spora szansa, że we wrześniu poznamy nazwę sponsora, który w przyszłym będzie wspierał zespół z Muszyny. Na razie nazwa udziałowca owiana jest wielką tajemnicą.

 źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2013-08-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved