Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Michał Kubiak: Raz jest się na wozie, raz pod wozem

Michał Kubiak: Raz jest się na wozie, raz pod wozem

fot. archiwum

Siatkarska reprezentacja Polski rozpoczyna w piątek w Spale przygotowania do startu w Mistrzostwach Europy, które odbędą się we wrześniu w Polsce i Danii. W 18-osobowej kadrze Andrei Anastasiego znalazł się przyjmujący Jastrzębskiego Węgla, Michał Kubiak.

Po zakończeniu występów w Lidze Światowej nasi kadrowicze dostali od selekcjonera około trzech tygodni wolnego. – Myślę, że to wystarczający czas na regenerację – przyznaje Michał Kubiak, który ostatnie dni swoich wakacji spędza w portugalskim Algarve, gdzie m.in. umówił się na spotkanie z byłym już graczem Jastrzębskiego Węgla, Portugalczykiem Tiago Violasem.

Gracz Jastrzębskiego Węgla przyznaje, że w wolnym czasie nieco odciął się od kwestii związanych z kadrą narodową. – Zaszyłem się u siebie w domu, wyłączyłem telefon, nie mam internetu, a animozje wokół kadry średnio mnie nie interesowały – mówi siatkarz. Odnosząc się do niepowodzenia w tegorocznej Lidze Światowej, podkreśla: – Raz jest się na wozie, raz pod wozem. Trzeba przełknąć tę gorzką pigułkę i zrobić wszystko, żeby przywieźć medal z mistrzostw Europy – uważa Kubiak.

* rozmawiał Marcin Fejkiel
* więcej na jastrzebskiwegiel.pl 

źródło: jastrzebskiwegiel.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-08-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved