Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Mariusz Wiktorowicz: Skoncentrujemy się na delikatnym rozruchu

Mariusz Wiktorowicz: Skoncentrujemy się na delikatnym rozruchu

fot. Gracjan Broda

Niespełna tydzień pozostał do rozpoczęcia przygotowań podopiecznych Mariusza Wiktorowicza do nowego sezonu. - Pierwsze po urlopach zajęcia będą miały charakter ogólnorozwojowy - zapowiedział szkoleniowiec Chemika Police.

Przygotowania do sezonu 2013/14 zespół rozpocznie w poniedziałek 5 sierpnia od spotkania organizacyjnego. O godzinie 18:00 zawodniczki spotkają się w hali Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach ze sztabem szkoleniowym i odbędą pierwsze po urlopach zajęcia – informuje Gracjan Broda, rzecznik prasowy.

W treningu udział wezmą wszystkie zakontraktowane zawodniczki za wyjątkiem przebywających na zgrupowaniu kadry: Any Bjelicy, Mai Ognjenović, Lucie Muhlsteinovej oraz powołanych przez Piotra Makowskiego na tegoroczne mistrzostwa Europy rozgrywane w Niemczech i Szwajcarii – Anny Werblińskiej i Anny Grejman.

Pierwsze po urlopach zajęcia będą miały charakter ogólnorozwojowy. Skoncentrujemy się na delikatnym rozruchu i przygotowaniu do cięższych treningów, które nastąpią w kolejnym etapie naszych przygotowań – powiedział Mariusz Wiktorowicz, szkoleniowiec Chemika Police.Poniedziałkowy trening siatkarek Chemika Police będzie zamknięty dla osób postronnych.

źródło: chemik-police.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-07-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved