Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Azerowie w drodze, Australijczyk dołączy później

Azerowie w drodze, Australijczyk dołączy później

fot. archiwum

Pierwszoligowe zespoły powoli rozpoczynają przygotowania do sezonu. Nie inaczej jest także w przypadku KS-u Milicz. W treningach beniaminka I ligi na razie nie będzie brał udziału Greg Sukoczev. Działacze szukają jeszcze zawodnika na pozycję libero.

Do rozpoczęcia sezonu coraz bliżej, zatem nie ma się co dziwić, że pierwszoligowcy powoli kompletują składy i rozpoczynają przygotowania do sezonu. W KS-ie Milicz odsłonięto już niemal wszystkie personalne znaki zapytania. Jedyną niewiadomą pozostaje pozycja libero, bowiem jak na razie działacze beniaminka zakontraktowali na nią jedynie Damiana Wojtasika. Do gry w milickim zespole przymierzany był także Adam Kowalski. Jednak ostatecznie podpisał on kontrakt z Czarnymi Radom, zatem klub z Dolnego Śląska wciąż szuka gracza na tę pozycję. Negocjacje trwają z kilkoma polskimi zawodnikami, a wszystko powinno się wyjaśnić do końca tygodnia.

Początkowo podopieczni trenera Kwapisiewicza mają nieco utrudnione przygotowania do sezonu, ponieważ dwaj zawodnicy z Azerbejdżanu, czyli Vougar Bayramov i Tural Hasanli, do drużyny dołączą najwcześniej pod koniec tygodnia. Jeszcze bardziej skomplikowana jest sprawa Grega Sukoczeva. Został on powołany do reprezentacji Australii, przez co w Polsce najprawdopodobniej stawi się dopiero w październiku.

Beniaminek I ligi nie ma w planach wyjazdu na żaden obóz. – Przygotowujemy się na własnych obiektach w Miliczu, ewentualnie udamy się do Krośnic, ale to jeszcze nie jest do końca ustalone. Nie będziemy wyjeżdżać nigdzie dalej – skomentował Dominik Kwapisiewicz. Miliczanie trenować będą raz lub dwa razy dziennie. – Będziemy ćwiczyć wytrzymałość ogólną, popracujemy na siłowni oraz na hali potrenujemy technikę – dodał szkoleniowiec beniaminka I ligi.Nie jest jeszcze znany harmonogram meczów kontrolnych KS-u Milicz. Być może drużyna znad Baryczy zorganizuje turniej u siebie oraz uda się na sparingi do Tych i Siedlec. – Jeszcze nie mamy nic ustalone. Dopiero na dniach będziemy dopinać wszystkie sparingi – powiedział Kwapisiewicz.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2013-07-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved