Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Paweł Kaczorowski trenuje z AZS-em Politechnika Warszawska

Paweł Kaczorowski trenuje z AZS-em Politechnika Warszawska

fot. archiwum

W niedzielę siatkarze Politechniki wyjechali na zgrupowanie. Ma to na celu zjednoczenie zespołu i ustalenie wewnętrznych reguł. Z drużyną pojechał również Paweł Kaczorowski, który jednak nie podpisał jeszcze kontraktu.

Wyjazd do Gdańska ma sprawić, że drużyna lepiej się pozna i zintegruje. Trener Jakub Bednaruk chce również ustalić pewne zasady, które mają obowiązywać wszystkich członków zespołu. – Zanim zaczniemy wylewać poty na treningach, to lepiej, żebyśmy ustalili pewne reguły w grupie. Każdy trener musi wyznaczyć granice, których ani sztab szkoleniowy, ani zawodnicy nie mogą przekroczyć. Jesteśmy jedną rodziną, która pewnie będzie się ze sobą kłóciła, ale która potrzebuje osoby podejmującej decyzje – tłumaczy na łamach serwisu warszawa.sport.pl.

Treningi ograniczają się do ćwiczeń na siłowni, gry w plażówkę czy jazdy na rowerach. Oczywiście siatkarze również regenerują siły. W najbliższy piątek drużyna wróci do stolicy, a w poniedziałek rozpocznie kolejny etap przygotowań do sezonu.

Na nadmorski obóz trener Bednaruk zabrał także Pawła Kaczorowskiego, który w zeszłym sezonie reprezentował Campera Wyszków. Wprawdzie zawodnik nie podpisał z warszawskim klubem kontaktu, ale być może do tego dojdzie. Zespół z pewnością będzie chciał wypełnić lukę po odejściu Pawła Siezieniewskiego.Przypomnijmy, że do tej pory Politechnika zakontraktowała Mateusza Sacharewicza, Macieja Stępnia, Jurija Zatko, Adriana Radu Gontariu, Artura Szalpuka oraz Dawida Gunię.

*Więcej w serwisie warszawa.sport.pl

źródło: inf. własna, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-07-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved