Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Wojciech Kaźmierczak obrał kierunek częstochowski

Wojciech Kaźmierczak obrał kierunek częstochowski

fot. Cezary Makarewicz

Okres transferowy trwa, a zespół spod Jasnej Góry jako jeden z ostatnich kompletuje skład na nowy sezon ligowy. Kolejnym, po Michale Kamińskim, ex-gdańszczaninem decydującym się na grę w barwach AZS-u Częstochowa jest Wojciech Kaźmierczak.

Po zakończeniu sezonu ligowego klub z Częstochowy opuściło dwóch środkowych: Adrian Hunek i Srećko Lisinać. Pierwszy wybrał ofertę I-ligowego MKS-u Będzin, drugi natomiast, związany kontraktem ze Skrą Bełchatów, został wypożyczony do Berlin Recycling Volleys.

Pierwszym z zawodników wypełniających lukę na środku siatki w dziewiątej ekipie ubiegłego sezonu będzie były zawodnik Trefla Gdańsk – Wojciech Kaźmierczak. Tym samym Kaźmierczak jest drugim, po Michale Kamińskim, byłym siatkarzu gdańskiego Trefla, który obrał kierunek częstochowski.

Po czterech kolejnych sezonach spędzonych na parkietach siatkarskiej PlusLigi w barwach ZAKSY Kędzierzyn-Koźle przed startem ubiegłego sezonu Wojciech Kaźmierczak zdecydował się na zmiany. Z Treflem Gdańsk środkowy wywalczył ósme miejsce i krótko po zakończeniu sezonu rozstał się z gdańszczanami. Według informacji Strefy Siatkówki w najbliższym sezonie ligowym 31-letni środkowy będzie bronił barw AZS-u Częstochowa.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-07-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved