Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Po drugim dniu Plaży Open w Andrychowie

Po drugim dniu Plaży Open w Andrychowie

fot. archiwum

Za nami kolejny dzień rozgrywek w Andrychowie w ramach turnieju Plaża Open. Dzień, który przyniósł nam wiele niespodzianek, sportowych emocji oraz niesamowicie piękną pogodę. Mimo upału zawodnicy walczyli z wielkim zaangażowaniem do samego końca.

I od tego może zacznijmy – gorączka, upał, żar lejący się z nieba. Tak zgodnie o panującej aurze wypowiadali się zarówno organizatorzy, kibice, jak i zawodnicy, którzy najciężej znosili uroki dzisiejszego dnia. Wiemy jednak, że prawdziwym profesjonalistom nic nie może przeszkodzić w osiągnięciu zamierzonego celu – i tak też było. Zawodnicy walczyli z ogromnym zaangażowaniem do samego końca.

Tym sposobem dwie pary męskie rozegrały już mecze ćwierćfinałowe. W pierwszym z walki o półfinał kontuzja wykluczyła parę Płecha/Oleksy, przez co o awans nie musieli się martwić Wójtowicz/Tomczyk. Drugimi półfinalistami turnieju w Andrychowie zostali również Tkaczuk/Parcej. W niedzielę czekają nas dwa spotkania ćwierćfinałowe, w których powalczą: Szczerbaniuk/Łyczko Kiniorski/Adamski oraz Płecha/Oleksy – Fogel/Szewczyk.

Wśród siatkarek plażowych znamy już wszystkie pary, które staną do walki o jutrzejszy finał. W pierwszym spotkaniu półfinałowym zagrają Szczytowicz/Staszak-Staszków z Urbańczyk/Norys. Natomiast w drugim meczu Hatala/Kozyra zagra z Radziwon/Horbacz.



Czeka nas zacięta rywalizacja o medale przedostatniego turnieju w tegorocznym kalendarzu Plaży Open. Startujemy w niedzielę o godzinie 10:00 meczami ćwierćfinałowymi mężczyzn. Na godzinę 13:00 zaplanowane zostały warsztaty Grzegorza Fijałka z młodzieżą. Spotkanie finałowe panie rozegrają o 14:30, a panowie w okolicach godziny 15:30.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2013-07-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved