Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Plaża Open po trzecim dniu w Andrychowie

Plaża Open po trzecim dniu w Andrychowie

fot. archiwum

Jeżeli ktokolwiek sądził, że cieplej niż w sobotę być nie mogło, ten doskonale przekonał się, że może! Niemal 35 stopni w cieniu, piasek osiągający zdecydowanie większą temperaturę - w takich warunkach musieli sobie radzić zawodnicy oraz zawodniczki Plaży Open.

W takich warunkach w wielu spotkaniach konieczne były przerwy, które siatkarki oraz siatkarze wykorzystywali na odpoczynek czy polewanie się miskami pełnymi zimnej wody. Wielu zawodników po rozegraniu swoich spotkań potrzebowało kilkudziesięciu minut, aby dojść do siebie po trudach grania w niezwykle ciężkich warunkach. Do półfinałów turnieju męskiego awansowały pary Tomczyk/Wójtowicz, Łyczko/Szczerbaniuk, Tkaczuk/Parcej oraz Fogel/Szewczyk. Do finału awansowali: Tomczyk/Wójtowicz oraz Tkaczyk/Parcej, z kolei w meczu o 3. miejsce spotkały się duety Łyczko/Szczerbaniuk i Fogel/Szewczyk. Lepsi okazali się doświadczeni Robert Szczerbaniuk oraz Kamil Łyczko, którzy wygrali mecz o brązowe medale bez większych problemów 2:0. Przy pełnych trybunach rozegrano spotkanie o medale z najcenniejszego kruszcu. Para siatkarzy I-ligowego Banimexu Będzin przegrała z duetem Tkaczyk/Parcej.

Turniej kobiet po raz kolejny w tym sezonie wygrała Magdalena Szytowicz, która tym razem wystąpiła nie z Katarzyną Urban, a Wiktorią Staszak-Staszków, w decydującym o złotym medalu spotkaniu wspomniany duet pokonał parę Radziwon/Horbacz. Brązowe medale mogły zawiesić na swoich szyjach Monika Norys oraz Iwona Urbańczyk, po bardzo wyrównanym spotkaniu pokonały Kingi – Hatalę oraz Kozyrę.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2013-07-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved