Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Bułgarzy zagrają towarzysko z Francją

Bułgarzy zagrają towarzysko z Francją

fot. archiwum

Po raz pierwszy w historii bułgarskiej siatkówki zespół narodowy tego kraju zagra mecz w Gornej Malinie. Mecz towarzyski podopiecznych Camillo Placiego z reprezentacją Francji uświetni otwarcie nowej hali wielofunkcyjnej w tym mieście.

Baza szkoleniowa w Gornej Malinie jest usytuowana jedynie 30 kilometrów od Sofii, zatem może stanowić doskonałe centrum treningowe między innymi dla reprezentacji siatkarskiej Bułgarii.

Miło nam będzie zagrać w hali w Gornej Malinie. Niestety bardzo rzadko buduje się u nas obiekty sportowe, szczególnie teraz, w czasach kryzysu – przyznał Stanisław Nikołow, sekretarz generalny Związku Piłki Siatkowej w Bułgarii.

Obecnie męska kadra ma przerwę, a przygotowania do mistrzostw Europy wznowi 8 sierpnia. Przypomnijmy, że w fazie grupowej ME Bułgarzy zmierzą się z Rosją, Niemcami oraz Czechami.Być może do reprezentacji powróci Andrej Żekow, któremu trener Placi dał zielone światło. – Słyszałem, że chce znów grać w siatkówkę. Może zadzwonić do mnie kiedy tylko chce i powiedzieć „Camillo, jestem gotów” – przyznał szkoleniowiec.

źródło: inf. własna, sportal.bg

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-07-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved