Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Andrea Anastasi spotkał się z Mariuszem Wlazłym

Andrea Anastasi spotkał się z Mariuszem Wlazłym

fot. Cezary Makarewicz

W środę doszło do spotkania selekcjonera siatkarskiej reprezentacji Polski z Mariuszem Wlazłym. Jego tematem był powrót jednego z najlepszych polskich atakujących do kadry narodowej. Co z tego wynikło, jak na razie nie wiadomo.

Rozmowy Mariusza Wlazłego z Andreą Anastasim trzymane były w tajemnicy, podobnie jak ich efekt. Gazeta Wyborcza dowiedziała się, że do spotkania doszło w środę w Bełchatowie na wniosek Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Jego szefowie naciskają na Włocha, by przed mistrzostwami Europy (pod koniec września w Polsce i Danii) powołać wszystkich najlepszych graczy, czyli Pawła Zagumnego i Mariusza Wlazłego.

Nie potwierdzam ani nie zaprzeczam. To tyle, co mogę powiedzieć – odpowiada z uśmiechem na pytanie o spotkanie z Anastasim i jego efekt kapitan PGE Skry Mariusz Wlazły.

Po nieudanym występie polskiej reprezentacji w tegorocznej Lidze Światowej temat powrotu Mariusza Wlazłego do kadry biało-czerwonych ponownie ujrzał światło dzienne. Dla wielu Wlazły i Paweł Zagumny mogliby rozwiązać choć małą część problemów polskiego zespołu. Przypomnijmy, że atakujący PGE Skry Bełchatów z orłem na piersi zagrał po raz ostatni w 2010 roku, a z reprezentacją Polski wywalczył wicemistrzostwo świata w 2006 roku oraz dwukrotnie zajął czwartą lokatę w popularnej „światówce” (2005 i 2007).Więcej w serwisie sport.pl

źródło: inf. własna, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-07-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved