Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Marek Kardoš: Kolejny raz zmieni się 3/4 drużyny

Marek Kardoš: Kolejny raz zmieni się 3/4 drużyny

fot. archiwum

Początek sierpnia to czas, w którym zespoły z PlusLigi zaczynają swoje przygotowania do nadchodzącego sezonu. Częstochowianie w hali przy ulicy Żużlowej spotkają się 12 sierpnia, choć do tej pory nie wiadomo, kto tak naprawdę zagra w biało-zielonych barwach.

Wariantów składu AZS-u Częstochowa na sezon 2013/2014 było kilka. Teraz pozostały dwa i nadal nie wiadomo co z wielkim sponsorem akademików i kto zostanie zakontraktowany przez klub spod Jasnej Góry. – Zajęcia rozpoczniemy 12 sierpnia i mam nadzieję, że do tego czasu wszystko zostanie oficjalnie ogłoszone. Program treningowy jest przygotowany już do samego początku sezonu, a ja się cieszę i jestem gotowy na ciężką pracę – stwierdził trener biało-zielonych, Marek Kardoš.

Słowak zapytany o siłę zespołu z Częstochowy w nadchodzącym sezonie potwierdził tylko informacje, które od pewnego czasu przewijają się w mediach. – Są dwa warianty. Pierwszy to taki, w którym uda nam się zbudować naprawdę fajną drużynę, która może osiągnąć wielki sukces, a w drugim moim zadaniem będzie przyciągnąć kibiców i wygrać jak najwięcej meczów – poinformował szkoleniowiec akademików i dodał: – Można powiedzieć, że będzie to zupełnie nowy zespół. Kilku zawodników zostanie, ale nie zapomnijmy o tym, że kolejny raz zmieni się 3/4 drużyny.

Treningi częstochowian będą przebiegały jak każde inne: zajęcia w hali, udział w meczach towarzyskich i turniejach. – Nie chcę brać udziału w dużej ilości turniejów. Ze względu na układ meczów w sezonie, chcę kierować przygotowanie na jedno spotkanie co trzy dni, ale to dopiero od początku września. Bardzo się cieszę, że będziemy grali z Fakiełem Nowy Urengoj, ponieważ jest to naprawdę dobry przeciwnik i można się przy nim sprawdzić – zakończył zadowolony Kardoš.źródło: inf. własna, TV Orion

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-07-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved