Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Karpaty Krosno prawie w komplecie

Karpaty Krosno prawie w komplecie

fot. archiwum

Bez rewolucji kadrowej obyło się w Karpatach Krosno. Drużynę z Podkarpacia opuściło 4 zawodników. W ich miejsce sprowadzono trio z Wisłoka Strzyżów. Przygotowania do sezonu podopieczni trenera Frączka rozpoczną 5 sierpnia.

W minionym sezonie Karpaty Krosno uplasowały się na czwartej pozycji w 4. grupie II ligi mężczyzn. Drużyna prowadzona przez Krzysztofa Frączka przegrała rywalizację w play-off z Avią Świdnik. Po reorganizacji II ligi krośnianie znaleźli się w 6. grupie, a ich rywalami będą między innymi: Wisłok Strzyżów, Błękitni Ropczyce, Energetyk Jaworzno, MKS Andrychów i Hutnik Dobry Wynik Kraków.

W międzysezonowej przerwie w podkarpackim zespole nie doszło do rewolucji kadrowej. Pożegnali się z nim czterej siatkarze, czyli Rafał Cabaj (libero), Przemysław Bryliński (środkowy), Jan Włodarczyk (atakujący) i Rafał Golonka (przyjmujący). W ich miejsce klub zakontraktował trio z Wisłoka Strzyżów – Kamila Durskiego, Piotra Śwista oraz Jakuba Kalandyka. Do Karpat dołączył także Dariusz Zborowski, który w minionych rozgrywkach bronił barw Jastrzębskiego Węgla w Młodej Lidze. Ponadto w zespole pozostali: Damian Sąpór (rozgrywający), Tomasz Gadzała i Łukasz Ciupa (przyjmujący), Marcin Golonka (atakujący), Robert Książkiewicz (środkowy), Michał Żywiec (libero) oraz Bartosz Zmarzlik. Działacze szukają jeszcze gracza na atak.

Podopieczni trenera Frączka przygotowania do zbliżającego się sezonu rozpoczną 12 sierpnia, a w drugiej połowie miesiąca udadzą się na obóz na Słowację. – Po raz kolejny chcemy dobrze pokazać się w II lidze. Uważam, że zbudowaliśmy skład adekwatny do naszych możliwości. Na pewno zespół będzie godnie nas reprezentował, a kibice będą mieli sporo radości z naszej gry – powiedział Andrzej Hojnor.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2013-07-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved