Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Czarni Radom z nową nazwą w PlusLidze

Czarni Radom z nową nazwą w PlusLidze

fot. archiwum

Zajmująca się produkcją płytek i kształtek klinkierowych firma Cerrad będzie przez najbliższe trzy lata sponsorem tytularnym Czarnych Radom. Zespół siatkarskiej PlusLigi będzie występował pod nazwą Cerrad Czarni Radom.

Cerrad sp. z o.o. ma swoją siedzibę w Starachowicach. Prezesem spółki jest Halina Bąk. – Firma ma siedzibę w Starachowicach, ale wywodzi się z Radomia. Jest spadkobiercą i kontynuatorem najlepszych tradycji z 80-letniej historii Zakładów Płytek Ceramicznych i Wyrobów Sanitarnych – przypomina Artur Michorowski, dyrektor ds. rozwoju sprzedaży krajowej.

Cerrad od ponad roku mocno akcentuje swoją obecność w Stowarzyszeniu Czarni Radom. I to właśnie przedstawiciele jego zarządu mieli znaczący udział w zakończonych sukcesem rozmowach. Umowa podpisana zostanie wkrótce i wtedy poznamy więcej szczegółów. Już dzisiaj wiadomo, że przedstawiciele firmy będą mieli swoich reprezentantów w zarządzie Stowarzyszenia Czarni Radom.

W siatkarskiej spółce pojawienie się sponsora tytularnego przyjęto z radością. – To świetna informacja. Mam nadzieje, że pozwoli nam to w przyszłości zbudować jeszcze mocniejszy klub niż obecnie – podkreśla Janusz Stańczuk, prezes spółki WKS Czarni Radom.Satysfakcji z porozumienia nie ukrywa też Robert Prygiel, trener zespołu PlusLigi. – Cerrad jest znaczącym w regionie pracodawcą. Z tego co wiem, związek firmy z siatkówką nie jest przypadkowy. Cerrad od pewnego czasu angażuje się w sportowy sponsoring. Przedstawiciele firmy są obecni niemal na każdym meczu. Można sobie tylko życzyć, aby tak wypróbowanych sympatyków klubu było coraz więcej – mówi szkoleniowiec.

źródło: czarni.radom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-07-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved