Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Stojković w BBTS-ie, menadżer zawodnika zaskoczony

Stojković w BBTS-ie, menadżer zawodnika zaskoczony

fot. Paulina Michalak

W minioną sobotę informowaliśmy o zakontraktowaniu przez BBTS Bielsko-Biała serbskiego przyjmującego, Milosa Stojkovicia. Zaskoczenia tym transferem nie kryje Jakub Michalak, który reprezentuje interesy zawodnika w Polsce.

Kilka dni temu w serwisie Strefa Siatkówki informowaliśmy o pozyskaniu przez beniaminka PlusLigi nowego zawodnika. Mowa o Serbie, Milosu Stojkoviciu, który podpisał kontrakt z klubem z Podbeskidzia. Mocno zdziwiony takim obrotem sprawy jest Jakub Michalak, szef agencji zawodniczej volleypro.pl, który jeszcze kilka dni temu oferował sternikom BBTS-u usługi dwudziestosześcioletniego siatkarza. Przebywający obecnie na urlopie menadżer przysłał do redakcji stanowisko w sprawie tego transferu.

Jestem zaskoczony informacjami zamieszczonymi ostatnio na portalu Strefa Siatkówki – siatka.org, w których to można wyczytać, że BBTS Bielsko-Biała nabył serbskiego zawodnika Milosa Stojkovicia. Informacja dziwi mnie w związku z tym, że nasza agencja ma wyłącznościowy kontrakt na reprezentowanie tego zawodnika w Polsce. Prezentowałem jego ofertę osobiście zarządowi klubu z Bielska-Białej i przekazałem nawet kontrakt menedżerski podpisany przez Stojkovicia z agencją volleypro z Włoch, którą reprezentuję wyłącznościowo na terenie Polski. Kontraktu jednak nie otrzymaliśmy, umowy przedwstępnej również, a o jego (Stojkovicia – przyp. red.) kontrakcie dowiedziałem się z mediów.

Nieoficjalnie otrzymałem informację, że zawodnika tego sprzedała inna agencja działająca w Polsce, a klub mimo naszego oficjalnego pisma nie zajął stanowiska i nie odpowiedział na nie. W chwili obecnej musimy poznać oficjalne stanowisko każdej ze stron: klubu, zawodnika, agencji, gdyż w momencie podpisania kontraktu Milosa Stojkovicia z BBTS-em Bielsko-Biała, z pominięciem agencji volleypro.pl, sprawa zostanie przekazana do naszej kancelarii prawnej – czytamy w oświadczeniu.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-07-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved