Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Marek Mierzwiński: Na pewno będzie to nie lada gratka dla kibiców

Marek Mierzwiński: Na pewno będzie to nie lada gratka dla kibiców

fot. archiwum

31 lipca przygotowania do sezonu w I lidze rozpoczną siatkarki Zawiszy Sulechów. Podopieczne Marka Mierzwińskiego mają w planach wyjazd na obóz. - Przez pierwsze pięć dni będziemy trenować lżej, raz dziennie - mówi szkoleniowiec.

W sulechowskiej drużynie doszło do wielu roszad kadrowych. Beniaminek I ligi kobiet opuściło pięć zawodniczek. W ich miejsce klub pozyskał sześć nowych siatkarek – Ewę Kwiatkowską (Jedynka Aleksandrów Łódzki), Gabrielę Buławczyk (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, wychowanka Zawiszy), Magdalenę Fedorów, Katarzynę Wawrzyniak, Agatę Skibę (wszystkie trzy UEK Kraków) oraz Katarzynę Bury.

Zawodniczki przygotowania do nowego sezonu zaczną już za tydzień. – Przez pierwsze pięć dni będziemy trenować lżej, raz dziennie. Będzie to wprowadzenie w trening. W następnym tygodniu treningów będzie trochę więcej – co drugi dzień potrenujemy dwa razy dziennie, w tym siłownia – mówi trener Mierzwiński. – 12 sierpnia wyjeżdżamy na jedenastodniowy obóz do Złotowa. Tam już treningi będą bardzo ciężkie, po dwa razy dziennie, nastawione na wytrzymałość i siłę – dodaje szkoleniowiec.

Na zakończenie przygotowań planowany jest mocno obsadzony turniej. – Na prośbę jednego z menedżerów będziemy organizować bardzo ciekawy turniej. Jeszcze nie wiemy na sto procent czy dojdzie on do skutku, ale jeśli się tak stanie, to wystąpią w nim oprócz nas: reprezentacja Białorusi oraz PTPS Piła i Budowlani Łódź. Na pewno będzie to nie lada gratka dla kibiców – kończy Marek Mierzwiński.źródło: inf. własna, Radio Zachód

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-07-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved