Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Plan przygotowań AZS-u KSZO do nowego sezonu

Plan przygotowań AZS-u KSZO do nowego sezonu

fot. archiwum

Jeszcze tylko dwa tygodnie urlopu pozostało ostrowieckim siatkarkom AZS-u WSBiP KSZO. 5 sierpnia spotkają się w dwunastoosobowym składzie na pierwszym treningu w ramach przygotowań do pierwszoligowego sezonu 2013/2014.

Pierwsze zajęcia zaplanowane są na 5 sierpnia na godzinę 17:00 w Hali Sportowo-Widowiskowej KSZO. Dziesięć dni później ostrowczanki wyjadą na obóz przygotowawczy do Wisły, do ośrodka doskonale znanego trenerowi Dariuszowi Parkitnemu, bo jak mówi, wiele razy bywał tam ze swoimi drużynami w przeszłości.

W Ostrowcu Św. siatkarki AZS-u WSBiP KSZO pojawią się ponownie 27 sierpnia, ale nie na długo, bo już dwa dni później wyjadą do Warszawy, gdzie w tym roku odbywać się będą mistrzostwa Polski Akademickiego Związku Sportowego (dawne AMP-y). Po powrocie (2 września) zajęcia ponownie odbywać się będą w ostrowieckiej hali. W dniach od 6 do 8 września w Hali Sportowo-Widowiskowej KSZO odbędzie się towarzyski turniej (skład nie jest jeszcze znany).

W dalszej części przygotowań podopieczne trenera Dariusza Parkitnego mają w planach kolejne mecze sparingowe. 13 września w Leżajsku rozegrają pokazowy mecz z beniaminkiem I ligi, Developersem Rzeszów, a w dniach 14-15 września zaplanowały udział w towarzyskim turnieju w Mysłowicach.Kadra AZS-u WSBiP KSZO Ostrowiec Św.:

Libero: Małgorzata Ścibisz
Rozgrywające: Natalia Piekarczyk i Ewelina Tobiasz
Środkowe: Iwona Kosiorowska, Kamila Ganszczyk i Magdalena Soter
Atakująca: Katarzyna Brojek
Przyjmujące: Kinga Hatala, Małgorzata Ślęzak, Dorota Dydak, Barbara Bawoł i Alicja Stafańska

źródło: kszo.info

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2013-07-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved