Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Maciej Główczyński w kręgu zainteresowań Avii Świdnik

Maciej Główczyński w kręgu zainteresowań Avii Świdnik

fot. archiwum

Beniaminek ze Świdnika kontynuuje kompletowanie składu. Tym razem na celowniku znajduje się doświadczony środkowy, Maciej Główczyński. Zawodnik w poprzednim sezonie bronił barw innego pierwszoligowca, Campera Wyszków.

Przed weekendem informowaliśmy, że Avia Świdnik porozumiała się z Baroszem Misztalem. Po rozgrywającym przyszła pora na środkowego. Bliski podpisania kontraktu jest Maciej Główczyński. Ten 30-letni środkowy w minionym sezonie występował w Camperze Wyszków. – Rozmowy, które prowadzimy, są na dobrej drodze do mojego występu w drużynie beniaminka I ligi. Znam tam kilku zawodników, w tym także trenera Marcina Jarosza. Wielokrotnie graliśmy przeciwko sobie. Bardzo chciałbym przez najbliższy sezon występować w klubie ze Świdnika. Przypuszczam, że moja przyszłość wyjaśni się w ciągu kilku najbliższych dni – przyznał Główczyński.

Jeśli obydwie strony dojdą do porozumienia, Główczyński będzie trzecim zawodnikiem występującym na tej pozycji w ekipie beniaminka. Przypomnijmy, że z ekipy, która wywalczyła awans na zaplecze ekstraklasy, pozostało dwóch środkowych – Michał Baranowski i Michał Stępień.

W kręgu zainteresowań Avii znajduje się także libero, Tomasz Głód. Zawodnik w ubiegłym sezonie występował w drużynie z Będzina.źródło: Echo Dnia, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-07-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved