Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Kolejny powrót do GTPS-u

Kolejny powrót do GTPS-u

fot. archiwum

Michał Kocoń jest przedostatnim zawodnikiem, którego pozyskał GTPS. 25-letni przyjmujący wraca do Gorzowa po rocznej przerwie. Ostatnio występował w Olimpii Sulęcin. Pod znakiem zapytania jest obsada środka bloku i pozostanie Pawła Maciejewicza.

To już czwarty zawodnik, który trafił do GTPS-u z Olimpii Sulęcin przed nadchodzącym sezonem. Michał Kocoń jest zarazem trzecim, po Patryku Wojtysiaku i Konradzie Krzywieckim, który wraca do gorzowskiego klubu (oprócz nich doszedł środkowy sulęcinian Artur Troska). Kocoń występował na Czereśniowej w sezonie 2011/12, głównie jako przyjmujący, ale pod koniec rozgrywek wskoczył na pozycję libero za kontuzjowanego Michała Gacę. Informację o powrocie 25-letniego wychowanka BBTS-u Bielsko-Biała potwierdził Radosław Maciejewicz.Michał jest już dogadany z zarządem, właściwie tylko pozostała kwestia złożenia podpisu – powiedział szkoleniowiec GTPS-u.

W gorzowskim zespole pozostały jeszcze dwa znaki zapytania. Wciąż nie wiadomo, kto będzie trzecim środkowym. Nie jest wykluczone pozostanie w klubie Wojciecha Paniączyka bądź też pozyskanie innego zawodnika. W ostateczności na tej pozycji może zagrać młody atakujący Piotr Trzeciak. Wciąż daleko od podpisania umowy z GTPS-em jest Paweł Maciejewicz, jednak pięciokrotny mistrz Polski ze Skrą Bełchatów nie przesądza swojego odejścia i ma jeszcze rozmawiać z zarządem.

* Autorem tekstu jest Filip Góreckiźródło: gorzow24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2013-07-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved