Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacje młodzieżowe > Rafał Szymura: Zrewanżować się Rosjanom

Rafał Szymura: Zrewanżować się Rosjanom

fot. archiwum

Reprezentacja Polski kadetów przebywa w Utrechcie na Olimpijskim Festiwalu Młodzieży Europy (EYOF). Na zawody z powodu kontuzji nie mógł pojechać "szóstkowy" przyjmujący wicemistrzów Europy i brązowych medalistów MŚ - Rafał Szymura.

Podczas ostatniego meczu w mistrzostwach świata odnowiła mi się kontuzja barku, która wykluczyła mnie z gry na Olimpiadzie Młodzieży. Teraz czuję się już lepiej, wszystko jest na dobrej drodze. Myślę, że za trzy tygodnie wrócę do treningów – powiedział Szymura.

Podopieczni trenerów Wiesława Czai i Sebastiana Pawlika radzą sobie podczas turnieju bardzo dobrze. Dotychczas wygrali wszystkie spotkania i dziś zagrają w finale Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży Europy. – Wyniki śledzę na bieżąco, codziennie rozmawiam z chłopakami – przyznał przyjmujący. – Pytam o formę, o zdrowie i mówię, że tęsknię (śmiech). Przy okazji chciałbym pozdrowić chłopaków i trenerów.

W finale EYOF Polacy zmierzą się z reprezentacją Rosji. To właśnie ze Sborną nasi kadeci przegrali w finale tegorocznych mistrzostw Europy. Dzisiejszy mecz będzie świetną okazją do rewanżu. – To od samego początku było naszym celem. Awansować do finału i zrewanżować się Rosjanom za ME. Wierzę, że chłopaki będą walczyć do samego końca i zwyciężą. Są naprawdę w dobrej formie, więc szanse są duże – zakończył Rafał Szymura.źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacje młodzieżowe, rozgrywki młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-07-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved