Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Paweł Siezieniewski przyjmującym Czarnych Radom?

Paweł Siezieniewski przyjmującym Czarnych Radom?

fot. Cezary Makarewicz

Paweł Siezieniewski po odejściu z klubu ze stolicy łączony jest z przyszłorocznym beniaminkiem z Radomia. - Oficjalne informacje o jakichkolwiek ruchach kadrowych powinny być ogłoszone w poniedziałek lub wtorek - poinformował Robert Prygiel.

Zapytany przez nas na początku tygodnia trener Robert Prygiel zdementował plotki transferowe o przyjściu przyjmującego AZS-u Politechniki Warszawskiej. – Często to są jednak informacje wypływające od menadżerów siatkarzy, by o ich zawodnikach było głośniej. Jesteśmy po rozmowach z niektórymi siatkarzami, jednak żadnego kontraktu nie podpisaliśmy – powiedział na początku tygodnia szkoleniowiec Czarnych Radom.

Kilka dni temu jednak Paweł Siezieniewski oficjalnie odszedł z warszawskiego klubu. Mimo zaproponowanego nowego kontraktu 32-latek ze względów osobistych nie przedłużył umowy. Teraz o kartę zawodnika starają się nieoficjalnie Cuprum Lubin oraz Czarni Radom.

– Nie mogę nic powiedzieć. Dopóki nie podpiszemy kontraktów, nic nie możemy potwierdzić – odpowiedział na nasze pytanie o ewentualnym przyjściu Pawła Siezieniewskiego do Czarnych Radom trener Robert Prygiel.Poza Kamilem Gutkowskim oraz Jakubem Wachnikiem, którzy już podpisali nowe kontrakty, wciąż trwają rozmowy z dotychczasowym przyjmującym Czarnych Radom – Jakubem Radomskim. – Oficjalne informacje o jakichkolwiek ruchach kadrowych powinny być ogłoszone w poniedziałek lub wtorek zakończył Robert Prygiel.

*autorem tekstu jest Adam Kurasiewicz (RadomSport,pl)

źródło: RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-07-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved