Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Zmiany w składzie Indykpolu AZS Olsztyn

Zmiany w składzie Indykpolu AZS Olsztyn

fot. Maciej Dąbrowski

Pod koniec maja Indykpol AZS Olsztyn ogłosił zakontraktowanie Tomasza Józefackiego. Na początku lipca zakończono kompletownie składu. Tymczasem na stronie internetowej klubu ukazała się informacja o wymianie Józefackiego na Grzegorza Szymańskiego.

Grzegorz Szymański jest doskonale znany wszystkim kibicom siatkówki. Sympatycy olsztyńskiej ekipy mieli już okazję na co dzień oglądać jego grę, ponieważ reprezentował AZS w latach 2007-2009. Występował również w Skrze Bełchatów, Jastrzębskim Węglu, AZS-ie Częstochowa, a ostatnio w AZS-ie Politechnika Warszawska.

Na swoim koncie ma sukcesy klubowe oraz reprezentacyjne. Z AZS-em Olsztyn wywalczył brązowy medal MP w 2008 roku. Z Jastrzębskim Węglem dwukrotnie zdobył srebrny medal ekstraklasy, zaś z AZS-em Częstochowa zarówno srebro, jak i brąz MP. Z młodzieżową reprezentacją wywalczył wicemistrzostwo świata, mistrzostwo świata juniorów i mistrzostwo Europy juniorów.

Podpisanie kontraktu z Grzegorzem Szymańskim jest równoznaczne z rozwiązaniem umowy z Tomaszem Józefackim.źródło: indykpolazs.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-07-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved