Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > PGE Skra ma już dwóch rozgrywających

PGE Skra ma już dwóch rozgrywających

fot. archiwum

Do niedawna wielu zastanawiało się, kto obok Nicolasa Uriarte będzie rozgrywającym w piątej drużynie minionego sezonu. Oficjalna strona klubu jeszcze tego nie potwierdziła, ale w zespole Miguela Falaski zobaczymy młodego Aleksę Brdjovicia.

19-letni reprezentant Serbii postanowił podpisać z PGE Skrą Bełchatów czteroletni kontrakt. – Od starszych kolegów doskonale wiem, jakim klubem jest Skra. Ma świetną organizację, wielu fanów, spore ambicje i apetyty na sukces. Jestem pewny, że podjąłem słuszną decyzję – mówi na łamach dziennika „Sportski Żurnal" nowy nabytek PGE Skry Bełchatów. Przypomnijmy, że po zakończonym sezonie 2012/2013 zespół z Bełchatowa pożegnał się z Pawłem Woickim i Dante Boninfante.

Ostatnie dwa lata mierzący 201 cm rozgrywający spędził w Partizanie Belgrad, którego jest wychowankiem. – To były fajne sezony. Występowaliśmy w Lidze Mistrzów, ale bez większych sukcesów. Ostatni rok nie był tak udany. Szkoda, że nie udało się zdobyć mistrzowskiego tytułu, ale życzę Partizanowi z całego serca, aby zdobył tytuł – mówi Brdjović. Włodarze klubu z Belgradu długo nie szukali następcy Brdovicia, umowę z tym klubem podpisał Ivan Kostić, który w przeszłości już grał w tym zespole.

 źródło: inf. własna, zurnal.rs

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-07-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved