Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Maciej Kałasz zasilił szeregi Ślepska Suwałki

Maciej Kałasz zasilił szeregi Ślepska Suwałki

fot. archiwum

Powoli krystalizuje się sytuacja kadrowa w Ślepsku Suwałki. Kolejnym nowym zawodnikiem, który dołączył do pierwszoligowca prowadzonego przez Piotra Poskrobko, jest środkowy Maciej Kałasz, ostatnio broniący barw Czarnych Radom.

Coraz mniej niewiadomych jest w Ślepsku Suwałki. Wiadomo już, że nowym środkowym podlaskiego pierwszoligowca został Maciej Kałasz, który ostatnio występował w Czarnych Radom, a wcześniej grał między innymi w BBTS-ie Bielsko-Biała. – Oczywiście chciałem pozostać w Radomiu na kolejny sezon, ponieważ były zapewnienia, że drużyna będzie opierała się na zawodnikach z Radomia, jednak wyszło, jak wyszło. Miesiąc temu oficjalnie otrzymałem propozycję kontraktu w Suwałkach. Rozmowy były długie, ponieważ w dalszym ciągu czekałem na decyzję od włodarzy Czarnych. Dziś jednak oficjalnie stałem się nowym siatkarzem Ślepska – powiedział w rozmowie z serwisem RadomSport.pl Maciej Kałasz.

Przypomnijmy, że wcześniej Ślepsk zakontraktował czterech nowych graczy. Wśród nich jest dwóch obcokrajowców – Dimitrij Skorij (Rosja) oraz Benjamin Bell (Australia). Poza tym w podlaskim zespole znalazło się miejsce dla byłego libero Stali AZS PWSZ Nysa, Krzysztofa Andrzejewskiego oraz Krzysztofa Modzelewskiego, który wcześniej bronił barw BBTS-u Bielsko-Biała.

źródło: inf. własna, RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-07-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved