Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Łukasz Kaczorowski: Camper cały czas się rozwija

Łukasz Kaczorowski: Camper cały czas się rozwija

fot. archiwum

Zapytano atakującego Campera Wyszków, Łukasza Kaczorowskiego, o jego własne prognozy na zbliżający się sezon. Jak sam podkreśla, brak w rozgrywkach zaplecza PlusLigi Czarnych i BBTS-u stawia Camper w lepszej sytuacji w walce o medale.

Czy wiadomo już, kiedy dokładnie rozpoczynacie przygotowania do sezonu? Czy jedziecie na obóz przygotowawczy?

Łukasz Kaczorowski: – Z tego co było mówione na koniec sezonu, to wstępnym terminem jest 31 lipca, ale jeszcze czekam i jestem pod telefonem, bo i tak dokładne informacje o terminie będą zapewne podane przez trenerów. Treningi będą się odbywały w Wyszkowie. Zgodnie z tym co mówili trenerzy, prawdopodobnie wyjazdu na obóz nie będzie.

W tym sezonie zabraknie w I Lidze Czarnych i BBTS-u, czy w takim razie można uznać Camper za jednego z faworytów?Brak Czarnych Radom i BBTS-u Bielsko-Biała w pierwszej lidze stawia nas w lepszej sytuacji w walce o medale. Jednak uważam, że to, czy będziemy faworytem tych rozgrywek, zweryfikuje boisko. Trzeba poczekać do końca pierwszej rundy, a wtedy wiedza na temat przeciwników będzie dużo większa i okaże się też, na co tak naprawdę stać Campera w tym sezonie.

Który z zespołów wydaje ci się najmocniejszym rywalem w tym roku?

Moim zdaniem najmocniejszy skład bez wątpienia jest w drużynie Będzina. Wymienili praktycznie wszystkich zawodników i trenerów. Ci nowo zakontraktowani siatkarze to osoby, które w zeszłym sezonie stanowiły o sile w swoich zespołach. Ale czy to będzie ekipa, która będzie poza zasięgiem wszystkich innych, to się okaże (uśmiech).

Co zadecydowało o tym, że postanowiłeś zostać w Camperze? Podobno miałeś propozycje gry w PlusLidze?

O propozycjach, które wspominasz, to chyba wszyscy słyszeli, dużo mówili. Prawda jest taka, że do mnie osobiście żaden klub się nie odezwał. Czynnikiem decydującym o moim pozostaniu w Camperze jest głównie to, że nie było opcji grania wyżej, a występ w innym pierwszoligowym zespole nie miałby sensu. Camper jest młodym klubem, cały czas prężnie się rozwija i stawia sobie wysoko poprzeczkę. Taką jest awans do PlusLigi w przeciągu najbliższych dwóch lat.

źródło: kscamper.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-07-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved