Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Łódzki drugoligowiec wzmacnia się

Łódzki drugoligowiec wzmacnia się

fot. archiwum

Nową zawodniczką zespołu ŁKS Commercecon Łódź została Gabriela Borawska, która przez ostatni sezon grała w barwach pierwszoligowego klubu Silesia Volley. To jeszcze nie koniec wzmocnień łódzkiego drugoligowca, który ma ambicje walki o awans do I ligi.

 

Do tej pory dwie nowe zawodniczki podpisały kontrakty w ŁKS-ie Commercecon Łódź – rozgrywająca Aleksandra Filip z PLKS-u Pszczyna oraz środkowa Izabela Wasiak z Dziewiątki Łódź. Kolejną siatkarką, która związała się z łódzkim klubem, jest Gabriela Borawska . Wychowanka Victorii Lubowidz już w wieku 15 lat przeszła do Nike Ostrołęka. Kibice ŁKS-u pamiętają ją zapewne z sezonu 2011/2012, gdzie była jedną z najlepszych zawodniczek Nike. Po tym udanym sezonie zainteresował się nią pierwszoligowy klub Silesia Volley, z którym zajęła 5. miejsce w rozgrywkach w minionym sezonie.

21-letnia przyjmująca, mierząca 182 cm wzrostu, w kolejnym sezonie zdecydowała się reprezentować barwy ŁKS-u Commercecon Łódź i pomóc zespołowi w walce o awans do I ligi. To chyba jeszcze nie ostatnie wzmocnienie łódzkiego zespołu…źródło: siatkalks.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-07-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved