Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Andrea Anastasi: Musimy zakasać rękawy

Andrea Anastasi: Musimy zakasać rękawy

fot. archiwum

- Wyłożyliśmy wszystkie karty na stół szczerze, bezpośrednio i bez owijania w bawełnę - spotkanie z prezydium PZPS skomentował w Orange Sport Andrea Anastasi. Szkoleniowiec podkreślił, że zdaje sobie sprawę z problemu, który tkwi w kadrze.

O pewnych rzeczach nie mogę powiedzieć, bo są sprawą wewnętrzną kadry. Nie mogę także zdradzić szczegółów spotkania z władzami związku – powiedział Andrea Anastasi po zakończeniu spotkania z prezydium PZPS.

Podobnie jak Mirosław Przedpełski i Witold Roman, szkoleniowiec podkreślił, że rozmowa przebiegła w dobrej atmosferze. – Mogę jednak zapewnić, że wyłożyliśmy wszystkie karty na stół szczerze, bezpośrednio i bez owijania w bawełnę.

Włoch przyznał, że zdaje sobie sprawę z problemu, z którym ma do czynienia. – To nie jest tak, że problemu nie ma. Owszem – jest, ale wiem, w czym leży jego sedno i jak go rozwiązać. Na tym trzeba się skoncentrować – zaznaczył. – Nie ma mowy o jakichkolwiek wymówkach czy alibi. Musimy zakasać rękawy i pracować. To odnosi się także do mnie – powiedział bez ogródek.źródło: inf. własna, interia.pl, Orange Sport

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2013-07-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved