Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Dmitrij Skorij ponownie zagra w Polsce

Dmitrij Skorij ponownie zagra w Polsce

fot. archiwum

Suwalscy działacze kontynuują kompletowanie składu i po zakontraktowaniu australijskiego rozgrywającego, pozyskali w swe szeregi Rosjanina, Dmitrija Skorija. Po Skrzypkowskim i Modzelewskim będzie to trzeci przyjmujący Ślepska Suwałki.

Rosjanin Dmitrij Skorij, grający na pozycji przyjmującego, występujący ostatnio w Avtomobilist St. Petersburg, będzie drugim – obok australijskiego rozgrywającego Bella – obcokrajowcem w składzie Ślepska Suwałki w sezonie 2013/2014.

Popularny "Dima" znany jest kibicom siatkówki w Polsce z występów w Treflu Gdańsk w sezonie 2007/2008, w którym grał razem z Wojciechem Winnikiem, od roku kapitanem Ślepska i Piotrem Poskrobko, wówczas libero Trefla, a w tym sezonie pierwszym trenerem Ślepska. Skorij ma też za sobą grę w tureckim klubie z Ankary. To trzeci przyjmujący suwalskiej drużyny – wcześniej związali się z nią Kamil Skrzypkowski i Krzysztof Modzelewski.

Przypomnijmy, że w sezonie 2010/2011 w Ślepsku grali już obcokrajowcy, a byli to Andrew Pink, posiadający podwójne obywatelstwo USA i Wielkiej Brytanii, oraz Litwin Jonas Rakickas.źródło: slepsksuwalki.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-07-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved