Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > BBTS Bielsko-Biała wzmacnia środek siatki

BBTS Bielsko-Biała wzmacnia środek siatki

fot. archiwum

Beniaminek PlusLigi, BBTS Bielsko-Biała, postanowił wzmocnić środek siatki, kontraktując dwóch nowych zawodników. W ten oto sposób, po Macieju Fijałku, do bialskiego teamu dołączyli Bartosz Buniak, który już w przeszłości bronił jego barw, i Grzegorz Kokociński.

Do ekipy beniaminka PlusLigi dołączą na wstępie okresu przygotowawczego dwaj doświadczeni siatkarze. Obaj występują na pozycji środkowego bloku. Bartosz Buniak to 28-letni leworęczny siatkarz mierzący 205 centymetrów wzrostu. To powrót zawodnika pod Klimczok. Barw BBTS-u, dokąd trafił z Pamapolu Wieluń, bronił w sezonie 2011/2012. Z kolei po rocznej przygodzie w Bielsku-Białej związał się z I-ligowcem z Lubina.

Istotnym wzmocnieniem BBTS-u ma być również Grzegorz Kokociński. Rutynowany zawodnik dwa ostatnie sezony spędził w kieleckim zespole szczebla PlusLigi. Wcześniej zanotował krótki epizod w lidze francuskiej. Największe sukcesy – mistrzostwo i Puchar Polski – święcił w latach 1998-2005, gdy grał w ekipie AZS-u Częstochowa. 32-letni środkowy awansował ponadto do najwyższej klasy rozgrywkowej z Jadarem Radom, skąd przeszedł do Delecty Bydgoszcz. Popularny "Kokon" mierzy 195 cm wzrostu.

źródło: sportowebeskidy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-07-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved