Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Grand Slam Gstaad: Turniej już bez polskich par

Grand Slam Gstaad: Turniej już bez polskich par

fot. archiwum

Nie wiedzie się Polakom w meczach z ekipami z Brazylii. Tak było w mistrzostwach świata, a także teraz w Grand Slam w Gstaad. Dziś z turniejem pożegnała się ostatnia polska dwójka Kantor/Łosiak, która przegrała z Ricardo/Alvaro Filho.

Wcześniej canarinhos zmierzyli się w rozgrywkach grupowych z Grzegorzem Fijałkiem i Mariuszem Prudlem i pokonali Polaków 2:1. Młoda polska dwójka Piotr Kantor i Bartosz Łosiak wczoraj zakończyła mecze grupowe zwycięstwem i z kompletem wygranych awansowała bezpośrednio do drugiej rundy. Dzisiejsi rywale Polaków przegrali w grupie z Kanadyjczykami Saxton/Schalk i dlatego ich droga do drugiej fazy była dłuższa. Brazylijczycy w pierwszej rundzie pokonali w tie-breaku Holendrów Spijkers/Varenhorst , ale mimo to w meczu z Łosiakiem i Kantorem nie widać było po nich zmęczenia.

Duet z Ameryki Południowej zagrał na swoim normalnym wysokim poziomie i tak naprawdę nie pozwolił na wiele naszej parze. Skuteczny jak zawsze Ricardo rozdawał karty na siatce, wspierał go w obronie młody Alvaro. Bartosz z Piotrem starali się ugryźć przeciwników, jednak ich skuteczne akcje nie robiły szczególnie dużego wrażenia na wicemistrzach świata. Zwłaszcza w drugiej odsłonie canarinhos zdominowali grę i wygrali pewnie w dwóch setach.

Ricardo/Alvaro Filho BRA – Kantor/Łosiak POL 2:0
(21:17, 21:13)źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-07-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved