Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Trwa przebudowa Krispolu Września

Trwa przebudowa Krispolu Września

fot. archiwum

Krispol Września powoli kompletuje skład na nowy sezon. Do drużyny prowadzonej przez Marka Jankowiaka dołączyło ostatnio trzech nowych zawodników. Wśród nich jest doświadczony środkowy, który już z niejednego siatkarskiego pieca jadł chleb.

Działacze Krispolu Września mają już dosyć nieudanych prób wywalczenia awansu do I ligi. Dlatego przed kolejnymi rozgrywkami chcą wzmocnić drużynę, aby na każdej pozycji występowali równorzędni gracze. Wiadomo już, że nowym środkowym wielkopolskiego zespołu będzie Witold Chwastyniak. Ten doświadczony zawodnik wcześniej występował między innymi w Gwardii Wrocław, Chemiku Bydgoszcz, Jokerze Piła, Treflu Gdańsk, a ostatnio był filarem pierwszoligowego KPS-u Siedlce. Kolejnym siatkarzem, który w nadchodzących rozgrywkach będzie bronił barw Krispolu, jest Paweł Gajowczyk. Ten 23-letni atakujący ostatni sezon spędził w AZS-ie Zielona Góra. Do zespołu z Wrześni dołączy także Jakub Rohnka. To zaledwie 21-letni przyjmujący, który ostatnio był jednym z filarów MKS-u Kalisz. Klub prowadzi jeszcze negocjacje między innymi z libero oraz rozgrywającym z pierwszoligową przeszłością.

Przypomnijmy, że wcześniej kontrakty z wielkopolską ekipą przedłużyło sześciu zawodników, którzy bronili jej barw już w poprzednim sezonie. Są nimi: Mateusz Iglewski, Marcin Iglewski, Wojciech Dziurkowski, Krystian Kempiński, Łukasz Murdzia oraz Tomasz Narowski.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-07-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved