Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Skra Bełchatów i Polonia Londyn zagrają razem na londyńskiej plaży

Skra Bełchatów i Polonia Londyn zagrają razem na londyńskiej plaży

fot. archiwum

Siatkarskie drużyny PGE Skry Bełchatów i Polonii Londyn, która jest aktualnym mistrzem Anglii, nawiązały współpracę dopiero miesiąc temu, a już teraz będziemy mogli zobaczyć efekty tego partnerstwa.

W weekend 13-14 lipca w londyńskim City odbędzie się największy w tym mieście turniej siatkówki plażowej od czasów zeszłorocznych igrzysk olimpijskich. City Beach Volleyball Championships to turniej, który ma już kilkuletnią tradycję. W tym roku zorganizowany zostanie w londyńskiej dzielnicy Canary Wharf. Dochód z imprezy wesprze cel charytatywny.

Ze strony PGE Skry Bełchatów w Londynie zagra Jędrzej Maćkowiak, Polonia Londyn na boisko wystawi swojego rozgrywającego – Bartosza Kisielewicza. Oprócz polskich zawodników na piasku pojawią się też najlepsze brytyjskie pary, a także wielu zagranicznych uczestników najważniejszych imprez siatkówki plażowej. Pod względem obsady sportowej i lokalizacji ten turniej nie ma sobie równych w Londynie – będzie to świetna okazja, żeby kibicować siatkówce na najwyższym poziomie.

Cieszę się, że dzięki współpracy z PGE Skrą Bełchatów możemy pokazać kibicom w Londynie siatkówkę plażową na najwyższym poziomie – turniej jest obsadzony bardzo mocno, ale jestem pewien, że parze Maćkowiak/Kisielewicz uda się powalczyć. To wszystko odbędzie się w cieniu biurowców londyńskiego City, więc na pewno będzie to niesamowite widowisko. Polonia Londyn bardzo się cieszy, że może być częścią tego historycznego wydarzenia – powiedział Chris Hykiel, trener Polonii Londyn.źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-07-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved