Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Olimpia Sulęcin kompletuje skład na nowy sezon

Olimpia Sulęcin kompletuje skład na nowy sezon

fot. archiwum

Do sporych zmian kadrowych dojdzie w Olimpii Sulęcin, bowiem większość zawodników, którzy bronili jej barw w minionym sezonie, pożegnała się z lubuskim zespołem. Ze starego składu pozostanie jedynie pięciu siatkarzy.

Wiele roszad kadrowych zachodzi w drugoligowych zespołach. Nie inaczej jest także z Olimpią Sulęcin, w której barwach zagra aż ośmiu nowych graczy. Z drużyny, która w minionym sezonie uplasowała się na szóstej pozycji w pierwszej grupie, zostanie jedynie pięciu zawodników, czyli Mariusz Szulikowski (przyjmujący), Arkadiusz Romańczuk (rozgrywający), Damian Sławiak (środkowy), Grzegorz Turek (atakujący) oraz Michał Richter (libero).

Oznacza to, że z sulęcińską ekipą żegnają się: Artur Troska, Konrad Krzywiecki, Grzegorz Pabich, Marcin Kaptur, Damian Misterski, Krzysztof Baran, Michał Kocoń, Patryk Zarębski i Damian Cacek.

W ich miejsce jak na razie klub pozyskał czterech nowych graczy. Dwóch z nich w poprzednich rozgrywkach było wyróżniającymi się postaciami LOMS-u Świnoujście. Mowa o Patryku Orłowskim i Pawle Walczaku. Ponadto od nowego sezonu barw Olimpii bronił będzie Maciej Kwaśniak (rozgrywający). Z kolei na środku występował będzie Mateusz Maron.– Zostały nam do obsadzenia jeszcze dwa przyjęcia i środek. Prowadzimy rozmowy z zawodnikami. Myślę, że do końca tygodnia wszystko powinno się wyjaśnić i skład powinien być już kompletny – podsumował trener Olimpii Sulęcin, Łukasz Chajec.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2013-07-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved