Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Łukasz Owczarz oficjalnie w Pekpolu

Łukasz Owczarz oficjalnie w Pekpolu

fot. archiwum

Jak informowaliśmy w ostatnich dniach czerwca, Łukasz Owczarz prowadził rozmowy z pierwszoligowcem z Ostrołęki. Teraz już wiadomo, że zakończyły się one sukcesem, natomiast Energa Pekpol ma już skompletowany skład.

Ostatnią umową z drużyną Energa Pekpol Ostrołęka związał się 23-letni atakujący Łukasz Owczarz, który w poprzednim sezonie walczył o medale mistrzostw Polski z Delectą Bydgoszcz.

Łukasz Owczarz to wychowanek bydgoskiej Delecty, a od 2007 roku znajdował się w szerokiej kadrze klubu znad Brdy. W barwach bydgoskiego klubu wystąpił łącznie w 31 meczach PlusLigi, w ostatnich sezonach mógł nabywać umiejętności jako zmiennik jednego z najlepszych polskich atakujących – Dawida Konarskiego. W sezonie 2012/13 wystąpił w trzynastu meczach PlusLigi oraz w dziewięciu spotkaniach europejskich pucharów: CEV i Challenge – rozegrał po dwa mecze z Halkbankiem Ankara (m.in. z Williamem Priddym w składzie), Hapoelem Mate Asher, Radnicki Kragujevac (w Serbii był najlepiej punktującym graczem Delecty – 14 punktów), Moerser SC oraz zaliczył występ w wyjazdowym meczu z Uralem Ufa (Ural to zespół posiadający w składzie takie gwiazdy jak Miguel Falasca, Leandro Visotto, Paweł Abramow, Aleksiej Kazakow czy Aleksiej Spiridonow).

Kadra Energi Pekpol Ostrołęka w sezonie 2013/2014:
rozgrywający: Grzegorz Pietkiewicz, Kamil Obrębski
przyjmujący: Maciej Krzywiecki, Artur Jacyszyn, Grzegorz Białek, Michał Przybylski
atakujący: Łukasz Owczarz, Damian Wierzbicki
środkowy: Karol Szczygielski, Jakub Kowalczyk, Damian Boruch
libero: Adrian Mihułkaźródło: pekpol.nstrefa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-07-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved