Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > AGH 100RK AZS Kraków skompletował skład na przyszły sezon

AGH 100RK AZS Kraków skompletował skład na przyszły sezon

fot. archiwum

Sezon 2013/2014 zbliża się wielkimi krokami i drużyny zbroją się przed rozpoczęciem rozgrywek. Nie inaczej jest w Krakowie, gdzie AGH 100RK AZS Kraków po serii testów dla zawodników wyłonił osoby, które  reprezentować będą krakowską drużynę.

W dniu wczorajszym, tj. 8 lipca 2013, zarząd krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej podjął decyzję o współfinansowaniu występów zespołu męskiego w I lidze siatkówki. Daje to możliwości rozwoju i popularyzacji dyscypliny w tym mieście. Już wcześniej swoją chęć pomocy zasygnalizował także 100RK i również on pozostanie na przyszły sezon z zawodnikami.

W składzie nie doszło do znaczących zmian, a świetnie spisująca się młodzież w nowym sezonie spróbuje swoich sił w wyższej klasie rozgrywkowej.

Skład na nowy sezon 2013/2014 przedstawia się następująco:Rozegranie: Jakub Kosiek, Adam Szałański (poprzednio Contimax MOSiR Bochnia)
Przyjęcie: Mateusz Kowalski, Patryk Łaba, Kamil Maruszczyk, Karol Galiński (poprzednio Contimax MOSiR Bochnia), Adam Smolarczyk (poprzednio Delic-Pol Częstochowa / SMS PZPS Spała), Grzegorz Szumielewicz (poprzednio STS Skarżysko-Kamienna)
Atak: Michał Dzierwa, Krzysztof Ferek (poprzednio Czarni Radom)
Środek: Maciej Grot, Konrad Mucha, Gniewomir Krupczak (poprzednio AZS Politechnika Krakowska), Tomasz Obuchowicz (poprzednio KPS Siedlce)
Libero: Bartosz Luks, Kamil Dembiec (poprzednio Ślepsk Suwałki)

Sztab szkoleniowy na nowy sezon 2013/2014 przedstawia się następująco:

I trener: Jacek Litwin
II trener: Krystian Bławat
Trener koordynator: Wojciech Kasza
Statystyk: Przemysław Płaczek

Pierwszym trenerem miał być Wojciech Kasza, ale natłok obowiązków nie pozwoli mu na swobodną pracę i wyjazdy z zawodnikami. Toteż ustalono warunki współpracy i Kasza w klubie pełnił będzie rolę trenera koordynatora. Pierwszym trenerem pozostanie Jacek Litwin, drugim Krystian Bławat. Rolę statystyka w nowym sezonie powierzono Przemysławowi Płaczkowi, związanemu dotąd z kobiecą drużyną AZS UEK Kraków.

W składzie może dojść jeszcze do niewielkich roszad lub uzupełnień, natomiast trzon drużyny nie powinien się już zmienić.

Pierwsze treningi w nowym składzie zespół pod wodzą trenerów rozpocznie 5 sierpnia o godzinie 17.00 w sali AGH przy Piastowskiej 26a.

 

źródło: www.siatka.agh.edu.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2013-07-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved