Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > W Leśnej Woli zagrają o puchar prezesa PZPS

W Leśnej Woli zagrają o puchar prezesa PZPS

fot. archiwum

21 lipca w Leśnej Woli na Podkarpaciu odbędzie się II Otwarty Podkarpacki Turniej Siatkówki Plażowej Kobiet. Rozgrywki organizuje firma Developres wraz z pierwszoligowym klubem siatkarskim KS Developres Rzeszów.

Przypomnijmy, że siatkarki Developresu Rzeszów w ubiegłym sezonie awansowały do I ligi i zagrają na zapleczu ekstraklasy. Podopieczne ówczesnego trenera – Tomasz Kamudy, awans wywalczyły, zajmując drugie miejsce w turnieju finałowym rozgrywanym w stolicy Podkarpacia.

Zawody w Leśnej Woli będą największymi rozgrywkami siatkówki plażowej kobiet w tym regionie Polski. Pula nagród ma wynieść około czterech tysięcy złotych. Dla zwycięskiej pary przygotowano nagrodę pieniężną w wysokości 1500 złotych i puchar ufundowany przez prezesa PZPS – Mirosława Przedpełskiego. Druga para zgarnie 1000 złotych, trzecia 600, a czwarta 300. W turnieju mogą brać udział zawodniczki, które ukończyły piętnasty rok życia i posiadają ważne badania lekarskie. Organizator zaplanował, że zawody rozegrane zostaną systemem brazylijskim na 16 zespołów.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 13 lipca. Dwa dni później ma zostać opublikowana lista par, która weźmie udział w turnieju. Pierwsze mecze rozpoczną się w niedzielę 21 lipca o godzinie 9:00. Puchar za zwycięstwo w turnieju ma wręczyć polski sędzia międzynarodowy, pochodzący z Podkarpacia – Piotr Dudek.źródło: developres.rzeszow.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-07-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved