Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Maxwell Holt: Nie mieliśmy pomysłu na grę

Maxwell Holt: Nie mieliśmy pomysłu na grę

fot. archiwum

Biało-czerwoni wykonali niedzielny plan w stu procentach. W jego realizacji pomogli Amerykanie, którzy popełnili błędy w kluczowych momentach. - Jesteśmy młodą drużyną i jeszcze wiele pracy przed nami - przyznał Maxwell Holt, amerykański środkowy.

Biało-czerwoni w niedzielnym meczu zagrali lepiej i postawili Amerykanom trudne warunki. – Dzisiejszy mecz był zdecydowanie trudniejszy niż piątkowy pojedynek. Popełnialiśmy bardzo, ale to bardzo dużo błędów, co nie powinno nam się przytrafić. Naprawdę ciężko mi powiedzieć, dlaczego tak się stało – przyznał Maxwell Holt.

Amerykański środkowy podkreślił, że tworzą nową i młodą drużynę i gra nie zawsze wychodzi im tak, jak by chcieli. – Trudno zagrać dwa mecze na takim samym poziomie. Robiliśmy, co mogliśmy, ale jesteśmy młodą drużyną i jeszcze wiele pracy przed nami – dodał Holt.

W pierwszym i czwartym secie Amerykanie zaczęli odrabiać straty dopiero wtedy, gdy Polakom brakowało już tylko jednego oczka do zwycięstwa. – Źle zaczęliśmy te sety, szkoda, bo była szansa na zwycięstwo, gdybyśmy od początku grali tak, jak graliśmy pod koniec – żałował środkowy.Maxwell Holt zdaje sobie sprawę, że mecze z Brazylijczykami będą jeszcze trudniejsze i muszą zagrać o niebo lepiej niż w dwumeczu z Polską. – Musimy poprawić taktykę, bo w dzisiejszym meczu przeciwko Polakom były momenty, w których nie mieliśmy pomysłu na grę. I oczywiście trzeba zmniejszyć ilość własnych błędów, bo za dużo ich popełniliśmy – stwierdził środkowy.

Amerykanin był pod wielkim wrażeniem atmosfery, jaka panowała zarówno w katowickim Spodku, jak i Hali Ludowej we Wrocławiu. – Atmosfera w Polsce jest niewiarygodna, aż nogi się uginają. Nie ma co porównywać z kibicami w naszym kraju, ponieważ siatkówka nie jest popularnym sportem w Ameryce – zakończył Holt.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-07-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved