Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Żekow i Iwanow wzmocnili grupowego rywala Jastrzębskiego Węgla

Żekow i Iwanow wzmocnili grupowego rywala Jastrzębskiego Węgla

fot. archiwum

Rumuński Tomis Constanta, którego trenerem jest Martin Stojew, zbroi się przed nadchodzącym sezonem. Bułgarski szkoleniowiec postanowił ściągnąć do swojego teamu dwóch swoich rodaków, rozgrywającego oraz libero.

Tomis Constanta w ubiegłym sezonie, pod wodzą Martina Stojewa, wywalczył Puchar Rumunii, a włodarze klubu zdecydowali się przedłużyć z Bułgarem kontrakt na kolejny rok. W nadchodzącym sezonie natomiast zespół powalczy w Lidze Mistrzów, w grupie F, w której rywalizować będzie między innymi z Jastrzębskim Węglem.

W takiej sytuacji Stojew postanowił postarać się o wzmocnienia i do jego drużyny trafiło dwóch jego rodaków: libero Władisław Iwanow oraz rozgrywający, Andrej Żekow. Niespodzianką jest zwłaszcza transfer tego drugiego. Żekow bowiem w ubiegłym roku zrezygnował z gry w reprezentacji, zawiesił też swą karierę klubową z powodów osobistych. Jak sam jednak podkreśla, z Martinem Stojewem w latach 2005-2008, gdy ten był trenerem kadry, współpracowało mu się doskonale, wobec czego postanowił powrócić do czynnego uprawiania sportu i przyjąć ofertę Tomisu.

źródło: inf. własna, sportal.bg

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-07-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved