Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Radosław Zbierski wypożyczony do KPS-u Siedlce

Radosław Zbierski wypożyczony do KPS-u Siedlce

fot. archiwum

Jak poinformowała oficjalna strona Jastrzębskiego Węgla, Radosław Zbierski w nowym sezonie nie będzie występował w tym klubie. Zawodnik został na rok wypożyczony do pierwszoligowego KPS-u Siedlce. Dla Zbierskiego jest to powrót do tego zespołu.

Radosław Zbierski z Jastrzębskim Węglem zdobył w minionym sezonie brązowy medal PlusLigi, nie miał jednak wiele okazji do pokazania się na boisku. Włodarze klubu zdecydowali więc, że zawodnik zostanie wypożyczony. Wybór padł na pierwszoligowy KPS Siedlce, w którym to Zbierski występował przed transferem do Jastrzębskiego Węgla. Zawodnik ten jest ograny na pierwszoligowych parkietach, bowiem oprócz zespołu z Siedlec grał także w Pile i Poznaniu.

Przypomnijmy, iż w sezonie 2013/2014 brązowego medalistę ostatniego sezonu wzmocnili Alen Pajenk, Nicolas Marechal, Michał Masny i Dimitris Filipov. Oprócz Zbierskiego odeszli RusselL Holmes do BBSK Stambuł, ofertę Effectora Kielce wybrał Łukasz Polański, a do Francji wybiera się Simon Tischer. Matteo Martino i Tiago Violas szukają nowych klubów.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-07-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved