Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Plaża Open: Po eliminacjach w Chorzowie

Plaża Open: Po eliminacjach w Chorzowie

fot. archiwum

Pierwszy dzień zmagań w ramach Plaży Open w Chorzowie został zdominowany przez panów, którzy rozegrali eliminacje i poznaliśmy osiem par, które zagrają jutro w turnieju głównym, dołączając do duetów rozstawionych.

Do turnieju głównego po zaciętej, trwającej kilka godzin rywalizacji awansowało 8 par, które dołączą do pozostałych 16 zawodników, którzy znaleźli się w nim dzięki rozstawieniu. Już jutro czekają nas pojedynki między innymi z udziałem Michała Matyi, reprezentantów Polski kadetów, Mateusza Łysikowskiego, Artura Bacy czy Dominika Witczaka – zawodnika ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

Poza sportową rywalizacją na terenie miasteczka Plaży Open odbyły się konkursy: zagrywka do celu czy picie wody Jurajskiej na czas. We wspomnianych konkursach bawili się zarówno zawodnicy, jak i kibice, a wśród nich nie zabrakło zarówno tych młodszych, jak i nieco starszych.

Po godzinie 13 odbyło się oficjalne rozpoczęcie imprezy w Chorzowie z udziałem Prezesa Parku Śląskiego – Arkadiusza Godlewskiego oraz Jacka Bulskiego – reprezentującego firmę Jurajska. – Jestem pod dużym wrażeniem tego, co zobaczyłem, organizatorzy pokazali się naprawdę z kapitalnej strony, stworzenie tego miasteczka zajęło 2 dni, a dzisiaj stoję przed gotowym, robiącym niesamowite wrażenie miejscem – powiedział Prezes Parku Śląskiego w Chorzowie. Co ciekawe, niemal całą Polskę obiegły dzisiaj informacje o deszczu, burzach, tymczasem teren PŚ został jakby ominięty przez złą aurę, co podkreślił Arkadiusz Godlewski. – Z tego, co dzisiaj oglądałem, to w Krakowie leje, to samo w Bielsku-Białej i Jastrzębiu-Zdroju, o północnej Polsce nawet nie wspominając. W Parku Śląskim świeci słońce, trudno wytrzymać, stojąc w miejscu, a co mają powiedzieć zawodnicy, którzy grają przy takiej temperaturze? Wielkie brawa ode mnie dla nich, za to, że mimo takich warunków pokazują kawał dobrej siatkówki – zakończył Prezes Parku Śląskiego w Chorzowie.Początek zmagań w dniu jutrzejszym zaplanowano na godzinę 8:30. Zapraszamy wszystkich do Parku Śląskiego w Chorzowie na plac przed halą wystaw Kapelusz.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-07-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved