Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > I liga bez AZS-u Białystok?

I liga bez AZS-u Białystok?

fot. archiwum

Ważą się losy AZS-u Białystok. Drużyna, która w ubiegłym sezonie walczyła w ORLEN Lidze, w przyszłym może nie zagrać nawet na zapleczu ekstraklasy. Wiele wskazuje na to, że wszystko jest już jednak przesądzone.

Po spadku z ORLEN Ligi stowarzyszenie, które zajmowało się klubem od 2008 roku, przestało istnieć. Działacze mają poważne problemy z prawem za fałszowanie dokumentów. Wydawało się, że drużynę ponownie obejmie swoją opieką Organizacja Środowiskowa AZS. – Oddając zespół w 2008 r., zrobiliśmy protokół przekazania, gdzie zapisano, że w momencie spadku albo upadłości wraca do nas miejsce w lidze bez żadnych innych zobowiązań – wyjaśnia Antoni Prokop, członek zarządu Organizacji Środowiskowej AZS, a w przeszłości prezes klubu.

Z racji tego, że pojawiły się komplikacje, jest to w tym momencie jednak mało prawdopodobne. – Rezygnuję i nie będę się już tym zajmował – stwierdza krótko. – Nie ma zgody w środowisku AZS-u, aby przejąć ponownie siatkarki. Nie wiem, co dalej z tym będzie. Najprawdopodobniej to koniec siatkówki ligowej w Białymstoku, bo nie mam sygnałów, aby ktoś się tym zajął – z żalem mówi Prokop.

Przypomnijmy, że 10 lipca mija termin zgłoszenia zespołów do rozgrywek I ligi w sezonie 2013/2014.źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2013-07-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved