Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Grzegorz Bociek: Swoją postawą chciałbym pomóc drużynie

Grzegorz Bociek: Swoją postawą chciałbym pomóc drużynie

fot. Cezary Makarewicz

Po tym, jak z klubem z Kędzierzyna-Koźla definitywnie pożegnał się Antonin Rouzier, wielu kibiców pokłada nadzieje w najnowszym nabytku ZAKSY, Grzegorzu Boćku. I nie ma się co dziwić, wszak to jeden z najlepiej zapowiadających się siatkarzy w kraju.

Przenosiny z jednej z najsłabszych drużyn poprzedniego sezonu do zespołu walczącego o najwyższe cele to spore wyzwanie.

Grzegorz Bociek: – Bardzo się cieszę, że trafiłem właśnie tutaj. ZAKSA to nie tylko czołowa drużyna w Polsce, ale jeden z najlepszych klubów w Europie. Dostałem taką propozycję, nadarzyła się okazja, postanowiłem z niej skorzystać. Na pewno nie przychodzę po to, żeby grzać ławę.W ZAKSIE czekają na pana znacznie trudniejsze wyzwania…

Jestem młodym zawodnikiem. Grałem sezon w AZS-ie, ale też tych trudniejszych wyzwań właśnie szukam, chociażby poprzez to, że chciałbym się sprawdzić w walce o medale mistrzostw Polski. Do tego dochodzi jeszcze możliwość swoistego egzaminu na tle najlepszych siatkarzy w rywalizacji w Lidze Mistrzów.

Po ostatnich zawirowaniach w kadrze ZAKSY będzie pan musiał jednak mierzyć się z pewnego rodzaju „łatką” następcy Antonina Rouziera.

Na tym etapie mogę obiecać tylko, że dam z siebie wszystko. Chciałbym dać kibicom ZAKSY to, czego według nich nie dał im Rouzier. A gdy tylko będę pracował na sto procent, a taki mam zamiar, to moim zdaniem przyniesie to odpowiednie skutki. Swoją postawą chciałbym pomóc drużynie i wierzę, że tak się stanie.

*Rozmawiał Łukasz Baliński
Cały wywiad w serwisie sport.pl

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-07-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved