Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Bruno Rezende: Trenowaliśmy naprawdę bardzo mocno

Bruno Rezende: Trenowaliśmy naprawdę bardzo mocno

fot. archiwum

W grupie A Ligi Światowej reprezentacja Brazylii zmierzy się z Bułgarią. W zeszłym tygodniu Canarinhos ponieśli jedną porażkę w dwumeczu z Francją. - Nie wolno nam po tych niepowodzeniach zapominać o tym, co zrobiliśmy dobrego - mówi Bruno Rezende.

Brazylijczycy są świadomi, że ich najbliższy rywal – reprezentacja Bułgarii – to mocny zespół, z którym nie będzie łatwo wygrać. – Szykuje się ostry weekend. Bułgarzy mają wysoki i pewny siebie zespół. No i mają Sokołowa, jednego z najlepszych atakujących świata. Musimy zagrać naprawdę bardzo dobrze, by zwyciężyć – powiedział trener Bernardo Rezende.

Bruno Rezende dodał, że zespół nie może zapomnieć o solidnej pracy, którą wykonał, oraz o dotychczasowych wygranych. Z pewnością dużą motywację dadzą Canarinhos miejscowi kibice. – Zagramy w domu, wspierani przez tysiące kibiców. Jedyne, co musimy zrobić, to zagrać z agresywnością, tak jak z reguły to robimy – podkreślił.

Brazylijski środkowy – Lucas Saatkamp – zaznaczył, że kluczem do zatrzymania Bułgarów będzie mocna zagrywka. To ona ma skutecznie osłabić przyjęcie, a w konsekwencji atak podopiecznych Camillo Placiego.*Cały tekst w serwisie przegladsportowy.pl

źródło: inf. własna, przegladsportowy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-07-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved