Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Andrzejewski i Modzelewski bardzo blisko Ślepska

Andrzejewski i Modzelewski bardzo blisko Ślepska

fot. archiwum

Bardzo blisko podpisania kontraktu ze Ślepskiem Suwałki są libero Krzysztof Andrzejewski oraz przyjmujący Krzysztof Modzelewski. Włodarze pierwszoligowego Ślepska rozmawiają jeszcze z dwoma obcokrajowcami.

Warunki mamy wstępnie uzgodnione, pozostało dopięcie szczegółów i ustalenie terminu podpisania kontraktów – mówi Michał Wiszniewski, prezes Ślepska. – Z innymi zawodnikami, w tym dwoma obcokrajowcami, rozmowy trwają i są na dobrej drodze do sfinalizowania.

Krzysztof Andrzejewski jest wychowankiem AZS-u UWM Olsztyn, ma 30 lat i gra na pozycji libero. W PlusLidze zadebiutował w sezonie 2008/2009. W 2009 otrzymał nagrodę dla najlepiej broniącego turnieju finałowego Pucharu Polski. Przez ostatnie dwa sezony bronił barw Stali AZS PWSZ Nysa, a wcześniej grał w AZS-ie UAM Olsztyn, Delekcie Bydgoszcz i Energetyku Jaworzno.

Krzysztof Modzelewski ma 21 lat, urodził się w Ełku, a siatkarską karierę zaczynał na pozycji libero w UKS-ie Herkules Ełk pod okiem Tomasza Przekopa. Ukończył SMS w Spale. W roku 2009 z Delic-Polem Norwid Częstochowa, grając już jako przyjmujący, zdobył wicemistrzostwo Polski juniorów. Reprezentował Polskę na mistrzostwach Europy juniorów w roku 2010. Od lipca 2011 występował w BBTS-ie Bielsko-Biała.źródło: slepsksuwalki.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-07-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved