Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Siatka.org mobile – czytaj nas przez telefon!

Siatka.org mobile – czytaj nas przez telefon!

fot. archiwum

Liczba czytelników, którzy korzystają z naszego serwisu za pomocą telefonów i urządzeń przenośnych, stale rośnie. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw ich potrzebom i przygotowaliśmy aplikację mobilną, która pozwoli wam na szybki dostęp do informacji.

Świat i technologia idzie do przodu, a my wraz z nimi. W ostatnim roku wielu czytelników sygnalizowało nam, że przeglądanie naszej strony podczas wyjazdów za pomocą telefonów komórkowych i innych urządzeń przenośnych jest mało komfortowe. Sprawdziliśmy i przyznaliśmy im rację. Liczba czytelników korzystająca z naszego serwisu w ten sposób stale rośnie, do tego zbliżają się wakacyjne wyjazdy, więc… w końcu jest – aplikacja mobilna Siatka.org.

Przygotowaliśmy dla was jej dwie wersje – pełną i darmową. Wersja darmowa zapewnia dostęp do aktualności serwisu Strefa Siatkówki – siatka.org, nie ma jednak możliwości ich segregowania, wyłączania niektórych kategorii. Będzie w niej również ograniczony dostęp do wyników. W wersji pełnej przeglądanie aktualności można już spersonalizować, będziecie mieli nieograniczony dostęp do wyników umieszczanych w naszym serwisie, a także do wyników live.

Obecnie gotowa do ściągnięcia jest wersja na urządzenia obsługiwane przez system Android. W ciągu kilku dni dostępna będzie też wersja na iOS – o czym z pewnością was poinformujemy.Ściągnij aplikację mobilną Siatka.org w wersji na Androida.

 

źródło: Strefa Siatkówki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2013-07-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved