Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Ryszard Bosek: Jesteśmy zainteresowani Dante i Bąkiewiczem

Ryszard Bosek: Jesteśmy zainteresowani Dante i Bąkiewiczem

fot. archiwum

Częstochowski AZS opuściło już pięciu zawodników, a także drugi trener Damian Dacewicz. Działacze spod Jasnej Góry nie zakontraktowali jak dotąd ani jednego nowego siatkarza, lecz nie musi to oznaczać powodu do niepokoju wśród kibiców akademików.

Z nieoficjalnych źródeł portalu sport.pl wynika bowiem, iż AZS ma obietnicę od silnego sponsora, który ma wesprzeć zespół „sporą gotówką”. Domniemania padają na spółkę skarbu państwa, która wspiera już jedną z siatkarskich drużyn występujących w żeńskiej ekstraklasie. Prezes akademików Konrad Pakosz nie chce jednak potwierdzić tych informacji.

Dyrektor sportowy Ryszard Bosek przyznaje natomiast, że klub prowadzi rozmowy z włoskim rozgrywającym Dante Boninfante. Zespół z Częstochowy przedstawił również ofertę innemu graczowi PGE Skry Bełchatów. – Jesteśmy zainteresowani Dante, Bąkiewiczem i jeszcze kilkoma innymi zawodnikami – potwierdza Bosek w rozmowie z portalem sport.pl. – Na razie składamy oferty, na ile nas stać. Ale jeżeli dojdzie do tego, na co liczymy, będziemy szukać droższych siatkarzy i starać się budować jeszcze silniejszą drużynę – dodaje.

Według portalu sport.pl taka wypowiedź dyrektora sportowego akademików spod Jasnej Góry potwierdza informacje o „silnym sponsorze”. – Nie możemy się odkryć do połowy lipca i w związku z tym na ten moment nie mogę powiedzieć nic konkretnego. Ale wtedy powinniśmy już wiedzieć, na czym stoimy, na kogo nas będzie stać i jak będzie wyglądał zespół – deklaruje Bosek.źródło: inf. własna, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-07-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved