Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga M: Lechia Tomaszów Mazowiecki w niemal pełnym składzie

II liga M: Lechia Tomaszów Mazowiecki w niemal pełnym składzie

fot. archiwum

Po wielu tygodniach wspólnych treningów i testów, zakończonych meczem towarzyskim z zespołem spalskiego SMS-u, KS Lechia zaczął podpisywać umowy z zawodnikami, którzy będą reprezentować klub w rozgrywkach II ligi mężczyzn.

Przede wszystkim chciałbym zaznaczyć, że w miejscu, w którym się znaleźliśmy w okresie na przełomie czerwca i lipca, jesteśmy zadowoleni, że mamy prawie skompletowany skład. Podpisanych mamy 10 umów z zawodnikami, którzy mają za sobą grę w I i II lidze, więc tym bardziej cieszy fakt, iż tak szybko obdarzyło nas zaufaniem tylu doświadczonych zawodników. Ta dziesiątka to w moim odczuciu grupa, w której łączy się doświadczenie z młodością. Wciąż czekamy na potwierdzenie doświadczonego rozgrywającego i poszukujemy jednego atakującego – przyznał szkoleniowiec Lechii, Tomasz Migała.

Cel, jaki stawiają sobie w Tomaszowie Mazowieckim, to utrzymanie w II lidze. – Myślę, że cel, jaki sobie stawiamy, powinniśmy osiągnąć. Od sierpnia czeka nas pracowity okres. Niemniej wszyscy już wyczekujemy na tę chwilę… Teraz mamy jeszcze troszkę czasu, aby dopiąć szczegóły – dodał szkoleniowiec.

Przygotowania do występów w II lidze zespół zacznie na początku sierpnia. – Treningi zaczynamy od 5 sierpnia. Najpierw trenować będziemy w hali ZSP nr 2, a od 22 do 29 sierpnia mamy zgrupowanie w COS w Spale. We wrześniu planujemy organizację Memoriału Wiesława Gawłowskiego i kolejne sparingi. Październik to już rywalizacja w lidze – zakończył Migała.Obecny skład Lechii:
rozgrywający:
Adam Herbich

atakujący:
Emilian Wota

przyjmujący:
Kacper Turowski
Kamil Makuch
Kacper Turoboś
Krzysztof Kurzdym

środkowi:
Przemysław Toma
Piotr Jedliński
Mariusz Neroj

libero:
Dawid Kornacki

źródło: kslechia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2013-07-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved