Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Michał Wiszniewski: Jesteśmy bardzo blisko skompletowania drużyny

Michał Wiszniewski: Jesteśmy bardzo blisko skompletowania drużyny

fot. archiwum

Ślepsk Suwałki ciągle nie ogłosił składu kadry na rozgrywki I ligi sezonu 2013/2014. Dziś pewne jest, że w klubie zostaną Kamil Skrzypkowski, Łukasz Rudzewicz, Wojciech Winnik i Tomasz Wasilewski, a drużynę poprowadzi trener Piotr Poskrobko.

Jesteśmy bardzo blisko skompletowania drużyny, ale dopóki nie mamy 99-procentowej pewności, że zawodnik przyjdzie do nas, nie będziemy podawali nazwisk – tłumaczy Michał Wiszniewski, prezes Ślepska. – W kręgu naszych zainteresowań są i nasze oferty otrzymali zawodnicy doświadczeni, mający na koncie występy w PlusLidze. Prowadzimy rozmowy z dwoma obcokrajowcami, z których jeden na pewno wzmocni Ślepsk. Potrzebujemy jeszcze kilku dni na dopięcie szczegółów.

Obaj obcokrajowcy, o których wspomniał prezes Wiszniewski, znani są już z występów w PlusLidze. Pozostali trzej to Polacy, których kibice Ślepska w minionym sezonie oglądali w zespołach rywali. Skład uzupełnią dwaj lub trzej juniorzy z zaplecza jednego z najlepszych w kraju zespołów w historii PlusLigi, z którym Ślepsk nawiązuje współpracę.

Ślepsk szuka też kandydata na drugiego trenera. Do klubu wpłynęło już kilka ofert, ale i w tym przypadku na ostateczną decyzję, kto będzie asystentem Piotra Poskrobko, trzeba jeszcze poczekać.źródło: slepsksuwalki.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2013-07-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved