Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Indykpol AZS Olsztyn skompletował skład

Indykpol AZS Olsztyn skompletował skład

fot. Cezary Makarewicz

Grzegorz Pająk i Piotr Łuka to ostatni siatkarze, którzy dołączyli do drużyny Indykpolu AZS Olsztyn przed sezonem 2013/2014. Z klubem pożegnał się natomiast Dawid Gunia. Nie zapadła tylko decyzja odnośnie pozostania w zespole Bartosza Mariańskiego.

Grzegorz Pająk to 26-letni rozgrywający, który w ostatnim sezonie bronił barw Effectora Kielce. Nowemu zawodnikowi Indykpolu AZS nie jest obca również siatkówka plażowa, którą trenuje w przerwach między rozgrywkami. W parze z Grzegorzem Fijałkiem w 2004 roku jako kadet zdobył mistrzostwo Polski, a rok później brązowy medal mistrzostw Europy.

Piotr Łuka to doświadczony siatkarz na pozycji przyjmującego. Dwukrotny medalista mistrzostw Polski – srebrny medal zdobył z Asseco Resovią Rzeszów, a brązowy z Jastrzębskim Węglem. W minionym sezonie reprezentował barwy AZS-u Nysa.

Po czterech latach z klubu odchodzi Dawid Gunia. Z drużyny odeszli również: Guillermo Hernán, Piotr Gruszka, Jonas Kvalen, Wojciech Ferens, Kamil Obrębski, Łukasz Szarek, Rafael Batista Da Silva, Patryk Skup, Damian Boruch, Jakub Urbanowicz. Ze sztabu szkoleniowego odeszli trener Radosław Panas, II trener Piotr Poskrobko i po czterech latach pracy na stanowisku statystyka – Kamil Sołoducha.Tym samym zespół Indykpolu AZS Olsztyn na sezon 2013/2014 został skompletowany. Nie zapadła jeszcze tylko decyzja odnośnie pozostania w zespole Bartosza Mariańskiego.

Indykpol AZS Olsztyn 2013/2014:

Rozgrywający: Maciej Dobrowolski, Grzegorz Pająk
Atakujący: Bartosz Krzysiek, Tomasz Józefacki
Przyjmujący: Pablo Bengolea, Rafał Buszek, Piotr Łuka, Piotr Łukasik
Środkowy: Matti Oivanen, Wojciech Sobala, Piotr Hain 
Libero: Michał Żurek

źródło: indykpolazs.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-07-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved