Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Bartosz Kurek: Mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej

Bartosz Kurek: Mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej

fot. archiwum

Bartosz Kurek był kluczowym zawodnikiem polskiej reprezentacji podczas pierwszego spotkania przeciwko Argentynie w rozgrywkach Ligi Światowej. - Zakończyliśmy ciężką dla nas serię porażek, a dawno nie osiągaliśmy tak słabych rezultatów - powiedział.

Przyjmujący polskiego zespołu w pojedynku z Argentyną zanotował na swoim koncie 27 punktów. Przypomina jednak, że najważniejsza jest wygrana całego zespołu. – Zakończyliśmy ciężką dla nas serię porażek, a dawno nie osiągaliśmy tak słabych rezultatów. Musieliśmy się odnaleźć w tej nowej sytuacji, ale dobrze zareagowaliśmy i mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej – podkreślił na łamach serwisu Onet.pl.

Bartosz Kurek przyznał, że w drugim i trzecim secie polska ekipa nie mogła znaleźć recepty na bardzo dobrą zagrywkę rywali. Brak dobrego przyjęcia, a w konsekwencji gorsze ataki miały przełożenie na dwie porażki do 19. – Fajnie, że w końcówce wróciliśmy do gry – dodał.

Siatkarz podkreślił również, że cały zespół myśli obecnie jedynie o kolejnym pojedynku przeciwko drużynie argentyńskiej. – Nie wybiegamy daleko w przyszłość, liczy się tylko ten najbliższy mecz. Mamy okazję, by po raz kolejny poprawić nasz system gry – zakończył.Cały wywiad w serwisie Onet.pl

Rozmawiał Krzysztof Gaweł

źródło: inf. własna, onet.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved