Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > KS Milicz powoli odkrywa karty

KS Milicz powoli odkrywa karty

fot. archiwum

Beniaminek I ligi, KS Milicz, nie zasypia gruszek w popiele i wciąż kompletuje skład na kolejny sezon. Nowymi zawodnikami drużyny prowadzonej przez Dominika Kwapisiewicza zostali dwaj młodzi i perspektywiczni gracze.

Wczoraj informowaliśmy, że nowymi zawodnikami KS-u Milicz będą Michał Makowski i Damian Wojtasik, którzy ostatnio bronili barw Caro Rzeczyca. Dziś znamy dwa kolejne nazwiska siatkarzy, którzy w następnym sezonie dołączą do beniaminka I ligi. Pierwszym z nich jest grający na pozycji libero Adam Kowalski. Ostatnio razem z kolegami z Norwida Częstochowa zdobył mistrzostwo Polski juniorów oraz został wybrany najlepszym libero podczas turnieju finałowego tych zawodów, a z kolegami z SMS-u Spała stanął na drugim stopniu podium w Młodej Lidze.

Z kolei o miano pierwszego atakującego z Jarosławem Lechem walczył będzie Maksymilian Szuleka. Ten 21-letni siatkarz miniony sezon spędził w AZS-ie Politechnice Warszawskiej. Wprawdzie nie dostał zbyt wielu szans na grę w PlusLidze, ale z dobrej strony pokazał się również w rozgrywkach Młodej Ligi.

Przypomnijmy, że w zespole z Milicza zagrają także: Damian Dobosz, Michał Glinka, Vugar Bayramov, Bartłomiej Krulicki oraz Adam Józefczak.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-06-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved